Інформація про компанію Gedeon Richter Plc.

Gedeon Richter Plc., відкрите акціонерне товариство, головний офіс якої знаходиться в місті Будапешт, є загальноєвропейською, інноваційно орієнтованою фармацевтичною компанією, що спеціалізується на виробництві лікарських засобів, наукових дослідженнях в області фармацевтики, створенні нових препаратів, а також на їх продажу і маркетингу.

Компанія виробляє близько 200 лікарських препаратів, представлених у 400 формах випуску. Асортимент виробленої фармацевтичної продукції враховує потреби всіх найважливіших розділів медицини, включаючи гінекологію, захворювання центральної нервової системи, а також хвороби судин і серця. Крім того, біотехнологічні виробничі потужності компанії забезпечують можливість виробництва препаратів з додатковими перевагами і цінністю для пацієнтів.

Gedeon Richter має найбільший у Центральній та Східній Європі підрозділ наукових досліджень і розробки. Власні дослідження сфокусовані на патологіях центральної нервової системи з акцентом на шизофренію, тривожні розлади, хронічний біль і депресію, а також на гінекологічних захворюваннях доброякісного характеру. Завдяки загальновизнаній високій професійній компетентності фахівців компанії в області стероїдних гормонів та чималій номенклатурі препаратів для жіночого здоров'я, Gedeon Richter є великим учасником світового ринку продукції гінекологічного призначення.

Препарати, що застосовуються в гінекології

Компанія Gedeon Richter займається виробництвом лікарських засобів для захисту жіночого репродуктивного здоров'я з моменту її заснування в 1901 році. Протягом останніх десятиліть значно розширився асортимент нашої продукції гінекологічного призначення, в номенклатурі препаратів з'явилися сучасні протизаплідні засоби і засоби екстреної контрацепції, препарати для замісної гормональної терапії, включаючи два види трансдермальних пластирів, а також дезінфікуючі засоби, препарати для лікування міоми та інші лікарські засоби для застосування в гінекології.

З початку 70-х років ХХ століття в центрі підвищеної уваги фармакологів виявився левоноргестрел, діюча речовина, яка раніше використовувалася в якості компонента оральних контрацептивів, включаючи препарати для екстреної контрацепції. В ході клінічних досліджень, які проводилися у Східній Європі з використанням левоноргестрелу, виробленого компанією Gedeon Richter Plc., була встановлена ефективність і безпека застосування левоноргестрелу в якості монопрепарату для посткоїтальної контрацепції. Таблетований препарат, що містив левоноргестрел у дозі 0,75 мг, був уперше схвалений для застосування в Угорщині в 1979 році під торговою назвою «Постинор» (Postinor). Цей лікарський засіб призначався, в основному, для фармацевтичного ринку Східної та Центральної Європи і колишнього СРСР, а пізніше, на початку 90-х років, відбувся його вихід на ринки Західної Європи, США та інших країн.

Ми пропонуємо широкий асортиментний ряд препаратів для контрацепції, щоб жінки мали можливість планувати своє життя відповідно до їх бажань. При виборі методу контрацепції головну роль відіграє надійність, безпека і зручність використання. Крок за кроком ми створювали асортимент нашої продукції, який тепер включає оральні контрацептиви другого, третього і четвертого покоління, а також засоби екстреної контрацепції, що забезпечує жінкам широкі можливості вибору препаратів, які б максимально задовольняли їхні потреби. В даний час компанія Gedeon Richter Plc. є лідером світового рівня у виробництві оральних контрацептивів.

Оральні контрацептиви також мають ряд профілактичних властивостей. Наприклад, вони здатні регулювати менструальний цикл, сприяючи покращенню самопочуття жінки в середині циклу і в період перед менструацією. Крім того, такі препарати запобігають розвитку залізодефіцитної анемії, запального захворювання тазових органів, раку яєчника, а також доброякісних новоутворень матки і молочної залози. Разом з тим, гормональна контрацепція, як і будь-яке інше медикаментозне лікування, не позбавлене повністю ризику розвитку побічної дії. Однак позитивний ефект запобігання небажаної вагітності та її ускладнень значно перевищує потенційні ризики, пов'язані з використанням оральних гормональних контрацептивів.


Асортимент нашої продукції тепер також включає і ефективний препарат для лікування міоми, здатний покращити якість життя жінок, які страждають на це захворювання. Фіброміома матки зустрічається приблизно у 40% всіх жінок. Найчастіше спостерігається локалізація цього новоутворення в стінці матки. Міоми можуть проростати в порожнину матки, в її стінку, а також за межі органу в черевну порожнину. Розміри таких пухлин варіюють значною мірою – від декількох міліметрів до новоутворення, здатного заповнити майже всю черевну порожнину. Причини розвитку таких пухлин усе ще до кінця не ясні.
Симптоми міоми і тяжкість стану пацієнтки пов'язані з локалізацією пухлини та її розмірами. Характерними ознаками міоми є порушення менструального циклу, рясні маткові кровотечі, судоми, обумовлені анемією, біль в області живота, часте сечовипускання або нетримання сечі, безпліддя і ускладнення вагітності. При асимптоматичній міомі достатньо регулярних обстежень у гінеколога та ультразвукового дослідження, але якщо захворювання стає причиною розвитку тяжких симптомів, може знадобитися фармакотерапія або хірургічне втручання.
Для лікування міоми з 2012 року також застосовується медикаментозна терапія. Новий лікарський препарат, застосовуваний при такому лікуванні, здатний змінювати активність рецепторів до прогестерону, одного зі статевих гормонів людського організму. Цей лікарський засіб ефективно перешкоджає виникненню кровотеч, знижує прояви анемії й зменшує розміри новоутворення, що сприяє покращенню якості життя пацієнток.
Завдяки такому лікуванню у пацієнтки з'являється час для того, щоб отримати детальну інформацію від лікуючого лікаря про можливості різних підходів до лікування цього захворювання та їх потенційні наслідки.
Останнім часом значно збільшилася захворюваність на вагінальні грибкові інфекції. До 75% жінок переносять таку інфекцію щонайменше один раз протягом життя, й у 5% випадків захворювання набуває рецидивуючого характеру. У подібних випадках рецидиви інфекції відбуваються 4 і більше рази протягом року, що значно погіршує якість життя жінки. Пропоновані нами широкодоступні системні й топічні протигрибкові препарати забезпечують ефективне лікування гострих і хронічних рецидивуючих вагінальних грибкових інфекцій.
Дані демографічних досліджень свідчать про істотне збільшення очікуваної тривалості життя в порівнянні з минулим, внаслідок чого значно зростає кількість жінок, які увійшли в клімактеричний вік. Клімакс є не хворобою, а фізіологічним процесом – специфічним етапом у житті жінки, який може супроводжуватися появою таких симптомів як припливи, нічна пітливість, безсоння і перепади настрою. Усе це може негативно позначатися на повсякденному житті жінки.
Препарати для замісної гормональної терапії забезпечують зменшення вазомоторних симптомів, знижують частоту порушень менструального циклу, сприяють збереженню мінеральної щільності кісток, що в результаті підвищує якість життя.
Дана сторінка містить інформацію, призначену для ознайомлення пацієнтів. Представлені дані не слід використовувати з діагностичною метою. У разі, якщо у вас спостерігаються перераховані вище симптоми, негайно зверніться до лікаря! Для того, щоб отримати інформацію про потенційні ризики і побічні ефекти, слід прочитати інструкцію із застосування лікарського препарату або звернутися до лікаря чи співробітника аптеки.